Скляні двері GLASSO з профільної системи Aluprof СИСТЕМА MB-86 Компанія Glasso виробляє різні види дверей в залежності від сфери застосування і конкретних вимог щодо функціональності, естетики, термічної ізоляції, стійкості до злому. Серед них є, як конструкції без термоізоляції, призначені для виконання внутрішніх перегородок і дверей, так і рішення, засновані на профілях з термоізоляцією.

Система MB-86 – це єдина в світі система алюмінієвих вікон, в якій застосовується аерогель – матеріал, що володіє чудовими термоізоляційними властивостями. Перевагою системи є також висока міцність профілів, що забезпечує виробництво важких і великогабаритних вікон.

C5 (2000 Pa) Стійкість до вітрового навантаження

UW від 0,72 W (m2K) Термоізоляційна здатність

Вікна та двері GLASSO із профільної системи
Reynaers СИСТЕМА MASTERLINE 10
З НАЙВИЩИМ РІВНЕМ ТЕРМІЧНОЇ ІЗОЛЯЦІЇ Ідеальне рішення для житлових і громадських будівель. Вікна MasterLine 10 відповідають сучасним трендам в будівництві: енергопасивних будівель, доступу денного світла, вищих експлуатаційних якостей і безпеки. MasterLine 10 має сертифікат Passive Housing. Свобода дизайну, що реалізується за допомогою рішень для форматних склопакетів і асортименту профілів в стилі Renaissance і Deco.

C5 (2000 Pa) Стійкість до вітрового навантаження

UW від 0,90 W (m2K) Термоізоляційна здатність

Двері «гармошка» GLASSO із профільної системи
Aluprof СИСТЕМА MB-86 FOLD LINE
Двері «гармошка» є дуже зручним рішенням для щоденної експлуатації. Такі двері можуть бути чудовим широким переходом з дому на терасу або переходом з ресторану на відкритий майданчик, який використовується сезонно.

В3 (1200 Pa) Стійкість до вітрового навантаження

UW від 2,25 W (m2K) Термоізоляційна здатність

Характеристики та переваги
  • Трикамерні міцні алюмінієві профілі з конструкційною глибиною: 86 мм для рами і 77 мм для стулки
  • Термічні вставки шириною 24 мм для рам і 34 мм для стулок забезпечують високу теплоізоляцію
  • Великі допустимі габарити, висота стулки до 2700 мм, а ширина до 1000 мм

Двері «гармошка» GLASSO із профільної системи
Reynaers СИСТЕМА CF 77
Система дверей «гармошка» поєднує в собі високий рівень теплоізоляції з максимальною прозорістю конструкції. Такі двері відкривають ваш будинок навколишній природі та мінімально використовують простір. Можуть бути різні способи відкривання, як всередину, так і назовні. В CF 77 передбачена «робоча» стулка, яка використовується як вхідні двері, коли інша частина конструкції замкнена. Також ця система сумісна з віконними, дверними і фасадними системами

В3 (1200 Pa) Стійкість до вітрового навантаження

UW від 2,25 W (m2K) Термоізоляційна здатність

Підйомно-розсувна система GLASSO із профільної системи
Reynaers СИСТЕМА CP 155-LS
З ПІДВИЩЕНОЮ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЄЮ Cистема призначена для створення максимально великих засклених поверхонь з урахуванням підвищеного рівня теплоізоляції. Підйомно-розсувні системи передбачають конструювання дверей виключно великого розміру з вагою однієї стулки до 400 кг. Такі двері відповідають 2-му класу захисту від злому, що свідчить про безпеку і надійність рішення. А установка автоматичного приводу для відкривання стане гарантією максимальної зручності.

С4 (1600 Pa) Стійкість до вітрового навантаження

UW від 1,07 W (m2K) Термоізоляційна здатність

Панельні двері GLASSO із профільної системи
Aluprof Панельні двері – це пропозиція для найбільш вибагливих клієнтів. Завдяки сучасним технічним рішенням і дизайну, вони функціональні та міцні, а також є візиткою і прикрасою фасаду.

Панельні двері відрізняються як високою естетикою, так і дуже хорошими термо- і звукоізоляційними властивостями, а завдяки габаритам конструкції, надають велику свободу для оформлення входу в будівлю.

Панелі пропонуються в багатій гамі кольорів та структур. Ці елементи можна фрезерувати, прикрашати аплікаціями або застосовувати склопакети. Панельні двері можуть досягати дуже великих розмірів – навіть до 1,40 м ширини і майже 2,60 м висоти, що ідеально підходить якщо ви плануєте мати представницький вхід.

С4 (1600 Pa) Стійкість до вітрового навантаження

UW від 0,63 W ( m2K) Термоізоляційна здатність

Технічні дані та параметри
  • Товщина заповнюючої панелі: 22 – 95 мм Максимальні розміри стулки: L до 1357 мм, H до 2600 мм
  • Повітропроникність: Клас 3, PN-EN 12207:2001
  • Водонепроникність: Клас 7A (300 Па), PN-EN 12208:2001
  • Вітростійкість: Клас C4/B5, PN-EN 12210:2001
  • Термоізоляція: UW від 0,63 W/m2K