GLASSO – сучасна компанія повного циклу, яка включає повний комплекс послуг з проектування і виготовлення конструкцій, доставці виробів за адресою клієнта, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Протягом 20 років компанія динамічно розвивається на ринку, зарекомендувавши себе висококласним виробником.Компаніяся для того, щоб в будинках клієнтів було сонячне світло, тепло і затишок. Творчий характер компанії GLASSO визначено її стратегією – націленість на високий комфорт клієнта, максимальне задоволення його потреб.

76% клієнтів звертаються до компанії GLASSO повторно і готові порекомендувати своїм знайомим. Виконуючи свої зобов’язання, компанія завжди прагне надати щось більше, ніж ви очікуєте. Запорука успіху – увага до деталей.

Географія поставок включає в себе всі мегаполіси України і більше 12 областей України: Полтавська, Львівська, Івано-Франківська, Волинська, Луганська, Донецька, Київська, Сумська, Черкаська, Харківська, Вінницька.

Стратегічне завдання компанії GLASSO – збереження репутації надійного підрядника по склінню об’єктів приватної та комерційної нерухомості, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.