Компанія «Sika Ukraine» є офіційним представником швейцарської компанії Sika AG з постачання матеріалів будівельної хімії, вуглепластикових матеріалів для посилення конструкцій, матеріалів для деформаційних швів, а також продукції для індустрії та авто- та кораблебудування.

Усі матеріали мають європейські сертифікати якості, а також українські сертифікати відповідності, гігієнічні сертифікати.

Напрямки діяльності:
  • Бетони. Розробка та продаж повного спектру домішок та добавок для використання у виробництві бетону, цементу та розчину.
  • Гідроізоляція. Це системні рішення для надземної та підземної гідроізоляції: гнучкі мембранні системи, що наносяться на рідину мембрани, гідроізоляційні домішки для розчинів, герметики, гідроізоляційні розчини, ін’єкційні розчини та покриття.
  • Покрівля. У покрівлях Sika пропонує повний спектр одношарових та вбудованих систем для плоскої покрівлі, що включає як гнучкі мембрани, так і рідини, теплоізоляцію та різні покрівельні аксесуари.
  • Підлоги. Рішення для різного типу підлог засновані на синтетичних смолах та цементних системах для промислових та комерційних будівель, наприклад, виробництві фармацевтичних та харчових підприємств, громадських будівлях, таких як навчальні заклади та охорони здоров’я, паркування та приватні житлові будинки.
  • Герметизація та склеювання. Sika пропонує широкий спектр високоефективних та міцних герметиків, стрічок, пінопластів та еластичних клеїв для будівельної оболонки, внутрішньої обробки та інфраструктурного будівництва.
  • Реконструкція. Цей сегмент містить рішення для захисту та ремонту бетону, наприклад ремонтні розчини, захисні покриття, затирання та системи зміцнення конструкцій. Сюди також входять вироби для внутрішньої обробки, такі як суміші, що вирівнюють, клей для плитки і затирання плитки, а також фасадні розчини для зовнішнього використання
  • Оздоблення. Тут швейцарський бренд зосереджений на житлових та комерційних будинках, для яких Sika пропонує один з найбільш комплексних наборів рішень, присвячених облаштуванню плитки, захисту фасадів та оздобленню, а також внутрішньому оздобленню стін;
  • Автомобільна промисловість. Ринки, що обслуговуються компанією Sika, включають складання автомобільних та комерційних транспортних засобів (конструктивне скріплення, пряме скління, акустичні системи, арматурні системи), автомобільне післяпродажне (заміна автоскла, ремонт кузова автомобіля), морські судна, промислове ламінування, відновлювані джерела енергії (сонячна) та вітряна) та фасадна техніка (конструктивне скління, герметизація блоків ізоляційного скла).