1

Capatect UniGrund

Акрилова, водно-дисперсійна грунтовка глибокого проникнення для зовнішніх і внутрішніх поверхонь.
Готова до застосування акрилова водно-дисперсійна грунтовка глибокого проникнення на мінеральні поверхні для вирівнювання вбираючої здатності і підвищення адгезії наступних покриттів. Застосовується в якості грунтуючого покриття на пористих, вбираючих або мінеральних поверхнях, які мають легкий осип в теплоізоляційних системах Capatect Standard A, B. Щільність 1 кг/дм3.
Колір: молочно-біла.

Об'єм: Каністра 10 л
Гарантійний термін зберігання в оригінально закритій упаковці: 24 місяці з дати виготовлення.

2

Capatect SilikatGrund

Силікатна, водно-дисперсійна грунтовка глибокого проникнення для зовнішніх і внутрішніх поверхонь.

Готова до застосування силікатна водно-дисперсійна грунтовка глибокого проникнення на мінеральні поверхні для зміцнення, вирівнювання вбираючої здатності і підвищення адгезії наступних покриттів. Застосовується в якості грунтуючого покриття на пористих, вбираючих або мінеральних поверхнях, які мають легкий осип в теплоізоляційних системах Capatect Standard A, B. Щільність: 1,1 кг/дм3.
Колір: прозора.
Об'єм: Каністра 10 л
Гарантійний термін зберігання в оригінально закритій упаковці: 12 місяців з дати виготовлення.

3

Capatox

Розчин біоциду (засіб для знищення шкідників), для попередньої обробки поверхонь, схильних до ураження водоростями і грибками.
Водний розчин мікробіоціду (засіб для знищення шкідників) для очищення від ураження водоростями і грибками на зовнішніх і внутрішніх поверхнях, перед наступними нанесеннями покриттів. Capatox являється розчином, готовим до нанесення.
Щільність бл. 1,02 г/см3
Об'єм: 1 л, 5 л, 10 л

4

Capatect Putzgrund 610

Водорозчинна, адгезійна, наповнена, спеціальна грунтувальна фарба для мінеральних зовнішніх і внутрішніх поверхонь зі здатністю до навантажень. Підходить до всіх типів завершальних декоративних штукатурок.
Для нанесення шорстких грунтувальних покриттів, що володіють здатністю до навантажень на мінеральні зовнішні і внутрішні поверхні. Застосовується спеціально в якості попереднього покриття, що додає адгезії, при наступному нанесенні покриттів із штукатурок на основі синтетичної смоли, силіконової смоли, дисперсійних силікатних штукатурок, мінеральних штукатурок і штукатурок з кольоровими каменями, що значно полегшує нанесення і структурування цих матеріалів і підвищує продуктивність на одиницю поверхні. Підходить для систем теплоізоляції Capatect Classic A, B. Тонується в системі ColorExpress. Колір: білий. Щільність: бл. 1,6 г/см3

25 кг. відро 8, 25 кг.

5

Capatect Klebemasse 190 S

Спеціальна суха клейова суміш для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит.
Мінеральна, цементна, спеціальна суха суміш для приклеювання плит з твердого пінополістиролу і мінеральної вати в композиційних (багатошарових) теплоізоляційних системах Capatect типів В і А для помірно вбираючих мінеральних поверхонь.
Mішки по 25 кг.

6

Capatect Klebe- und Spachtelmasse 190 grau

Суха суміш для приклеювання пінополістирольних і мінеральних плит, а також для армуючого шару в системах теплоізоляції.
Посилена волокнами мінеральна суха суміш для приготування клеєвого армувального розчину для приклеювання плит з пінополістиролу і мінерального волокна, а також для створення базового шару армуючого в системах теплоізоляції Capatect-WDVS A і B.
Мішки 25 кг

7

Capatect-Gewebe 645

Спеціальна армувальна сткосітка для влаштування гидрозахисного шару.
Склосітка Capatect Gewebe 645 призначена для армування гідрозахисного шару в системах теплоізоляції Capatect A і B, та зміцнення шпаклівних шарів при оздобленні фасадів. Колір: помаранчевий.

Рулон: довжина 50м, ширина 1,1м = 55 м2

Capatect Sil-Si Fassadenputz

Capatect Sil-Si Fassadenputz

Гібридна силікатно-силіконова штукатурка.
Силікатно-силіконова штукатурка нового покоління, тонкошарова, декоративна, готова до використання. Використовується як штукатурка в системі теплоізоляції з ватою Capatect Classic A і пінополістиролом Capatect Classic B. Штукатурку не можна використовувати на поверхнях із сольовими висолами, а також на пластикових або дерев’яних поверхнях. Тонується в системі Тонування в системі ColorExpress.

Об'єм: 25 кг. відро

9

Amphisilan Fassadenputz NQG

Готова до застосування структурна штукатурка на основі технології кварцових нанорешіток без біоцидних речовин для захисту покриття згідно зі стандартом DIN EN 15824
Готова до застосування штукатурки на основі силіконової смоли з технологією кварцових нанорешіток без біоцидних речовин для захисту покриття. Застосовуються в якості фінішного покриття для фасадних систем Capatect. Колір: білий.

Об'єм: 25 кг. відро

10

ThermoSan-Fassadenputze NQG R und K

Готові до застосування легкі штукатурки на основі гібридного в'яжучого і технології нано-кварцової решітки для чистих фасадів.
Готові до застосування, структуровані штукатурки на основі технології нано-кварцової решітки. Колір: білий.

Об'єм: 20 кг. відро