76_prof1

ВІКНА GLASSO З ПРОФІЛЮ SALAMANDER STREAMLINE 76

Справжня німецька вікно. Один з кращих варіантів металопластикового вікна на ринку України, встановивши яке в своєму приватному будинку або квартирі ви можете бути впевнені в якості до останніх дрібниць! Salamander серії Streamline є результатом багаторічних розробок в області створення енергозберігаючої профільної системи. Застосування нових технологій дозволили створити продукт, здатний зберегти свій первісний вигляд протягом всього терміну експлуатації.

ВІКНА GLASSO З ПРОФІЛЮ SALAMANDER BLUEEVOLUTION 82

Вікна та двері GLASSO з нової профільної системи SALAMANDER BLUEVOLUTION 82 розкривають нові межі енергоефективності! Третій контур ущільнення значно покращує акустичні та теплові характеристики та зменшує шум з вулиці, забезпечує надійний захист від протягів. Вікна та двері GLASSO з нової системи SALAMANDER BLUEVOLUTION 82 створюють особливий затишок та комфорт у вашій оселі!

ВІКНА GLASSO З ПРОФІЛЮ SALAMANDER BLUEEVOLUTION 92

Виняткове німецьке вікно. Еталон якості надійності та дизайну. Сучасне, технологічне, монументальне вікно спектр застосування якого не обмежений. Палац або вілла, пентхаус або апартаменти таке вікно буде радувати своєю бездоганною надійністю кожен день. Шість повітряних камер, монтажна глибина 92 мм, товщина зовнішньої стінки і три контури ущільнення дозволяють досягти коефіцієнта опору теплопередачі на рівні 1 м2с / пн.

ПЕРЕГЛЯНУТИ УВЕСЬ КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТМ GLASSO: